Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Little Nightmares trafi na urządzenia mobilne

Sny się spełniają.

Jeszcze w tym roku posiadacze urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android zagrają w platformówkę Little Nightmares. Jest też trailer prezentujący nowe wydanie.

Na zwiastunie widzimy fragmenty rozgrywki, nie pokazano jednak mobilnego interfejsu ani nie podano konkretnej daty premiery - gra zadebiutuje zimą. Nieco więcej informacji znajdziemy za to na oficjalnej stronie Playdigious. Wśród najważniejszych funkcji wymieniono:

  • Sterowanie dotykowe i kompatybilność z kontrolerem;
  • Odświeżony interfejs;
  • Osiągnięcia Game Center;
  • Zapisy w chmurze iCloud;
  • Przenoszenie postępów między urządzeniami z systemem iOS.

Little Nightmares to mroczna platformówka 2.5D szwedzkiego Tarsier Studios, która pierwotnie zadebiutowała w 2017 roku. Tytuł charakteryzuje się oryginalną stylistyką, przypominającą animowane filmy Tima Burtona, a atmosfera gry może przywodzić na myśl dziecięce koszmary.

Rozgrywka jest dość prosta pod względem mechanicznym, ale potrafi wciągnąć i czasami może stanowić niemałe wyzwanie. Gra zebrała bardzo pozytywne recenzje, mimo dość krótkiego czasu potrzebnego do jej ukończenia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Little Nightmares

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze