Skip to main content

Latający samochód w Warzone kolejną bronią cheaterów

Prawie jak Harry Potter.

Wygląda na to, że zaawansowany system Ricochet do zwalczania oszustów w Call of Duty jest coraz mniejszą przeszkodą dla cheaterów. Ci zaczęli ponownie latać samochodami.

Sprawa nie jest do końca nowy, ponieważ uprzykrzanie uczciwym graczom życia w ten sposób miało już miejsce na mapie Werdańsk w Warzone.

Wraz ze zmianą miejscówki na Calderę i publikacją wspomnianego systemu Ricochet gracze mieli zapewne nadzieje, że podobne problemy nie powrócą. Nic z tego.

Jak demonstruje powyższy materiał wideo od jednego z poszkodowanych, latające samochody powróciły na mapę. Serwis CharlieIntel informuje dodatkowo, że sterowanie w powietrzu jest nawet wygodniejsze, niż było w Werdańsku.

Jeśli dodać do tego automatyczne celowanie, szybujący dwuślad staje się prawdziwie śmiercionośną bronią w rękach grupy oszustów.

W przeszłości twórcy odpowiedzialni za tytuł dość szybko zareagowali i usunęli glitch. Czas pokaże, jak będzie teraz, ale niedawne wydarzenia - jak zablokowanie obrażeń zadawanych przez cheaterów, z czym oszuści błyskawicznie sobie poradzili - pokazuje, że walka jest trudna, a twórcy oprogramowania do oszukiwania pozostają o krok przed deweloperami.

Zobacz także