Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kooperacyjna platformówka Broforce ukaże się w marcu w Early Access na Steamie

Latem na konsolach.

Firma wydawnicza Devolver, odpowiedzialna między innymi za Hotline Miami i polskie Shadow Warrior, objęła patronatem kolejny obiecujący tytuł - Broforce, od studia Free Lives.

Premierę w programie Early Access na Steamie zaplanowano na marzec, a pełna wersja na PC i Maca zadebiutuje razem z odsłonami konsolowymi - latem tego roku. Nie podano o jakich urządzeniach mowa. Testową edycję beta można obecnie kupić w sklepie Humble Bundle, za 15 dol. (ok. 46 zł).

Broforce to kooperacyjna gra platformowa z elementami strzelanki, inspirowana filmami akcji z lat 80. i 90.

Wcielamy się w postacie wzorowane na kinowych bohaterach z przeszłości, walcząc z terrorem w lokacjach podatnych na destrukcję. Każda z kilkunastu postaci dysponuje własnymi umiejętnościami i atakami specjalnymi. Dostępny jest także edytor poziomów.

„W Broforce śmierć jest niespodziewana i często zaskakująca, ale ten element balansowany jest przez niekompetencję przeciwników. Liczne eksplozje wywołują nieprzewidywalne reakcje łańcuchowe, co nie powinno jednak przeszkadzać w ciągłym naciskaniu na spust” - czytamy w opisie gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze