Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja platformówki Broforce debiutuje 15 października

Wersja PS4 w przyszłym roku.

Zręcznościowa platformówka w 16-bitowym stylu - Broforce - opuści 15 października program Early Access na Steamie i ukaże się w pełnej wersji na PC (Windows, Mac, Linux).

Odpowiedzialne za projekt studio Free Lives ogłosiło także, że konwersję PlayStation 4 zaplanowano na początek przyszłego roku.

Broforce to kooperacyjna gra platformowa z elementami strzelanki, inspirowana filmami akcji z lat 80. i 90., takimi jak „Szklana pułapka”, „Predator” czy „Komando”.

Wcielamy się w postacie wzorowane na kinowych bohaterach z przeszłości, walcząc z terrorem w lokacjach podatnych na destrukcję. Każda z kilkunastu postaci dysponuje własnymi umiejętnościami i atakami specjalnymi. Dostępny jest też edytor poziomów.

Kampania wspiera także kooperację dla maksymalnie czterech graczy, a swoją dominację wśród znajomych można potwierdzić w trybie rywalizacji. Pełna wersja otrzyma ostatni rozdział fabuły, w którym zmierzymy się z samym szatanem.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze