Skip to main content

Konami obniża cenę Ground Zeroes

AKTUALIZACJA: DLC do The Phantom Pain dodatkiem do pierwszej partii egzemplarzy.

Aktualizacja: Przedstawiciele Konami poinformowali, że gracze, którzy zdecydują się na zakup Ground Zeroes w okresie premiery, otrzymają kod na DLC do Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Użytkownicy zyskają dzięki niemu dodatkowe zasoby, które „dadzą przewagę na początku przygody” w kolejnej odsłonie serii.

DLC będzie dołączone do pierwszej partii egzemplarzy Ground Zeroes w wersji pudełkowej, a także - tylko przez pewien czas - do wydania cyfrowego.

*

Oryginalna wiadomość: Konami zdecydowało się na obniżenie ceny Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes w wersji na konsole nowej generacji do 30 euro (ok. 125 zł).

Wcześniej kwota zakupu edycji pudełkowej na PlayStation 4 i Xbox One wynosiła 40 euro (ok. 166 zł). Za wydanie cyfrowe również zapłacimy 30 euro - tutaj obeszło się bez zmian.

Odsłony na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 również bez żadnych modyfikacji - 30 euro w pudełku i 20 euro w wersji cyfrowej (ok. 84 zł).

Ground Zeroes to samodzielny tytuł, służący za prequel i wprowadzenie do „pełnoprawnego” The Phantom Pain. Premiera 20 marca.

Wcześniej w tym miesiącu magazyn Game Informer ujawnił informację, że grę ukończyć można nawet w dwie godziny, co spotkało się z krytyką. Hideo Kojima zapewniał później, że zabawę można powtarzać wielokrotnie.

„MGSV Ground Zeroes zawiera główną misję oraz pięć operacji pobocznych (and. Side Ops)” - napisał. „Wszystkie misje obejmują elementy takie jak »Trial Records«, gdzie gracze mogą rywalizować z innymi w sieci. To już nie jest liniowy tytuł jak w przeszłości.”

„Ground Zeroes oferuje wolność wyboru ścieżki i stylu gry. Mamy nadzieję, że użytkownicy będą wielokrotnie powtarzać zabawę bez znudzenia” - dodał.

Zobacz na YouTube

Read this next