Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 3 w 2015 roku - raport

Ogłoszenie na E3?

W sieci pojawiły się nowe informacje, po raz kolejny sugerujące, że trwają prace nad kolejną odsłoną serii Just Cause.

Użytkownik „Superannuation” doniósł na Twitterze, że Square Enix zarejestrowało w tym tygodniu domenę internetową JustCause3Game.com, co może sugerować, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry. Może na targach E3 w czerwcu?

Fakt, że Avalanche Studios zajmuje się nowym Just Cause jest wyjątkowo słabo chronionym sekretem. W listopadzie ubiegłego roku sam szef firmy - Christofer Sundberg - zdradził kilka interesujących szczegółów.

W swoim profilu w serwisie społecznościowym LinkedIn menedżer wspominał wtedy o „nieogłoszonej grze w otwartym świecie” od Square Enix, opisywanej jako „nowa część dobrze znanej serii”, tworzona przez „oddział Avalanche w Nowym Jorku i zaplanowana na czerwiec 2015 roku na nową generację konsol”. Łatwo można domyślić się, o jaki tytuł chodzi.

Jeszcze wcześniej, w kwietniu 2012 roku, Sundberg zapewniał, że Just Cause jest „idealne” na PlayStation 4 i Xbox One, a twórcy mają nadzieję, że marka będzie miała „świetlaną przyszłość”.

Obecnie Avalanche Studios zajmuje się grą Mad Max na licencji filmu, z premierą w tym roku na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Just Cause 2

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze