Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max w kwietniu przyszłego roku, Just Cause 3 za dwa lata? - raport

Ujawnia szef Avalanche Studios.

Serwis VideoGamer informuje, że szef Avalanche Studios mógł przez przypadek ujawnić przybliżone daty premier dwóch tytułów.

Z informacji opublikowanych w serwisie LinkedIn wynika, że „premierę pierwszej gry na licencji w historii Avalanche, powstającej na bazie dobrze znanej marki filmowej, zaplanowano na kwiecień 2014 roku.”

Tytuł Mad Max nie pada więc wprost, ale nietrudno domyślić się na podstawie „wskazówek”, o czym pisze Christofer Sundberg.

Podobnie jest w przypadku drugiej produkcji: „nieogłoszona gra w otwartym świecie” od Square Enix, opisywana jako „nowa cześć dobrze znanej serii”, tworzona przez „oddział Avalanche w Nowym Jorku i zaplanowana na czerwiec 2015 roku na nową generację konsol.” Chodzi najpewniej o Just Cause 3.

Square Enix nie ogłosiło jeszcze tego tytułu. Tymczasem firma Warner Bros. zdążyła już potwierdzić, że Mad Max zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One, nie podając jednak konkretnej daty.

VideoGamer zauważa, że informacje mogą być nieco przeterminowane. Pisząc o Mad Max, Sundberg także użył określenia „nieogłoszona gra w otwartym świecie”, co może sugerować, że wiadomości pochodzą jeszcze sprzed targów E3. W chwili pisania wiadomości, szczegóły na temat Mad Max zdążyły już zniknąć z profilu dewelopera, nie zmieniono jednak wpisu na temat Just Cause.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze