Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje duża aktualizacja sieciowego moda do Just Cause 2

Wersja 0.2 - trwają testy.

Popularna modyfikacja, wprowadzająca tryb sieciowy do Just Cause 2, otrzyma wkrótce sporą aktualizację, modyfikującą menu główne. Pojawią się także osiągnięcia na Steamie.

Multiplayer w Just Cause 2, czyli jeszcze większy chaos

Wersja oznaczona numerem 0.2 znajduje się obecnie w fazie otwartych testów beta. Inne nowości to możliwość tworzenia własnych skryptów, co pozwala na wprowadzenie do gry wielu nowych elementów, czy też nawet postaci niezależnych.

Podawane na oficjalnej stronie przykłady to między innymi driftowanie, okręty podwodne, miny przeciwpiechotne czy umożliwiający szybowanie wingsuit, czyli ważny element Just Cause 3.

Osoby zainteresowane sprawdzeniem wersji 0.2 przed premierą powinny zaznaczyć na w zakładce na Steamie, że są chętne do testowania wersji beta.

„Nie włączaj tej opcji, jeśli nie zamierzasz aktywnie pomagać w wyszukiwaniu błędów czy w przygotowaniach skryptów do premiery” - apelują twórcy.

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery aktualizacji. Do gry wymagana jest pełna wersja Just Cause 2.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły