Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jak graliśmy Na PlayStation w 2021 roku? Podsumowanie trofeów każdego gracza

Nowa inicjatywa Sony.

PlayStation pozwala podejrzeć zestawienia tego, jak graliśmy w ubiegłym roku. Po zalogowaniu się na konto PSN, przygotowana strona wyświetli bogate podsumowanie trofeów

Gracze mogą sprawdzić, ile godzin spędzili przy konsolach, włącznie z podziałem na tytuły single- i multiplayer, a także z rozróżnieniem pomiędzy PlayStation 4 i PS5.

Indywidualne statystyki przedzielone są ogólnymi informacjami z gier. Stąd dowiadujemy się na przykład, że Death Stranding Director's Cut wszyscy gracze wykonali ponad 9,4 miliona dostaw, a najpopularniejszą bronią w Returnal był Pustkostrzał.

Sony regularnie oferuje graczom podobne inicjatywy, choć w poprzednich latach narzędzia były chyba jeszcze bardziej rozbudowane. Dla przykładu, podsumowanie z 2019 roku wiązało się z nagrodami do odblokowania.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze