Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jabłko Edenu w nowym zwiastunie filmu „Assassin's Creed”

Wyścig po artefakt.

Przedstawiciele wytwórni 20th Century Fox opublikowali trzeci zwiastun filmu „Assassin's Creed”. Materiał nakreśla główny wątek fabularny.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaje Jabłko Edenu, znane też jako Rajskie Jabłko. Artefakt po raz pierwszy zobaczyliśmy w pierwszej odsłonie cyklu Assassin's Creed.

Potężny przedmiot może wpływać na ludzkie umysły. Posiadacz Jabłka jest w stanie kontrolować społeczeństwo. Templariusze postarają się w filmie zdobyć ten cenny obiekt.

Bohaterem filmu jest Callum Lynch, który pewnego dnia odkrywa - z „pomocą” Abstergo - że jest potomkiem członka Bractwa Asasynów. Korzystając z Animusa, Lynch „przeżyje” wspomnienia swojego przodka - Aguilara z XV-wiecznej Hiszpanii. W obydwie postacie wciela się Michael Fassbender.

Historia nie będzie związana bezpośrednio z żadną grą. Bohater po poznaniu życiorysu Aguilara wykorzysta zdobyte informacje i umiejętności do walki z Templariuszami - także w czasach współczesnych, w których rozegra się ponad 60 procent opowieści.

Premiera filmu już 6 stycznia.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze