Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Intel Extreme Masters - katowicka impreza dla fanów gier

Turnieje e-sportowe, pokazy sprzętu i konkurs cosplay.

Za dwa tygodnie, w okresie 18-20 stycznia odbędzie się impreza Intel Extreme Masters. W katowickim Spodku pojawią się profesjonalni gracze z całego świata, swój sprzęt pokażą też znani producenci.

Danie główne to turnieje StarCraft II i League of Legends oraz finały zmagań zawodników World of Tanks, wszystkie trzy obsadzone przez reprezentantów Polski. Zainteresowani będą mogli sprawdzić swoje siły w FIFA 13 i Counter-Strike: Global Offensive w otwartych konkursach, dostępnych dla chętnych.

Gracze, dla których Katowice nie są po drodze, mogą skorzystać z transmisji w sieci. Wszystkie turniejowe atrakcje obejrzymy pod tym linkiem.

Zobacz: Jak podkręcić procesor Inteal - poradnik dla początkujących

Stanowiska przygotowują również producenci sprzętu i gier. Pojawi się m.in. Intel, NTT System z przedpremierowym pokazem Sniper: Ghost Warrior 2, SteelSeries z akcesoriami dla graczy czy Patriot, który zademonstruje symulatory lotu.

Odbędzie się też konkurs cosplay. Według plotek, dziennikarze Eurogamera planują przebrać się za dziennikarzy Eurogamera. Będzie na co popatrzeć.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze