Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Immortals of Aveum - Rozdział 2: Magin

Przechodzimy szkolenie.

Rozdział pod tytułem Magin to druga misja gry Immortals of Aveum. Pełni rolę samouczka wyjaśniającego podstawowe techniki walki. W jej trakcie poznamy również skuteczne taktyki, które należy odpowiednio dobierać w zależności od aktualnego przeciwnika.

Tutorial rozpoczynamy na niewielkim dziedzińcu posiadając najprostsze z zaklęć. Wyeliminuj pobliskich wrogów używając niebieskich czarów. W pewnym momencie będą na ciebie szarżować rycerze z mieczami (1). Wykorzystaj nowopoznaną technikę uników, aby uciec od ich ciosów. Po walce idź za Kirkan, która będzie prowadzić cię przez całą misję.

W trakcie zadania będziesz poznawać nowe techniki walki. Aby uzyskiwać do nich dostęp, podchodź do charakterystycznych kapliczek (2) i aktywuj umiejętności. Pierwszą z nich jest zaklęcie tarczy. Wykorzystaj ją, aby wyeliminować łuczników (3). Pamiętaj, że przez tarczę nadal możesz strzelać do wrogów.

Wkrótce uzyskasz dostęp do czerwonych zaklęć. Są to czary potężne, ale skuteczne jedynie na bliskim dystansie. W wąskim korytarzu przetestuj ich możliwości na potworach przypominających kraby (4). Chwilę później dojdziesz do zapieczętowanego przejścia. Żeby go odblokować, musisz zniszczyć pieczęci (5) po obu stronach. Zwróć uwagę na ich kolory. Aby złamać daną blokadę, musisz wykorzystać zaklęcie w tym samym kolorze.

Chwilę później poznasz działanie kryształów zdrowia oraz uzyskasz dostęp do bicza (6). To bardzo przydatna broń. Dzięki niej możesz przyciągać do siebie wrogów lub zrzucać ich w przepaść.

Po wyeliminowaniu wrogów pojawi się mostek oraz kapliczka z kolejnymi zaklęciami – zielonymi (7). Są one bardzo skuteczne w starciach na średnim dystansie. Wciskając trigger możesz wysłać w stronę wrogów serię szybkich zaklęć, które same namierzają cele. Przetestuj je po drugiej stronie przepaści.

Wkrótce uzyskasz dostęp do animacji. Umożliwia ona przekształcanie magicznych obiektów. Musisz wcisnąć prawy trigger oraz tak manipulować analogiem, aby posąg (8) ułożył się poziomo i umożliwił przeskoczenie nad kolejną przepaścią.

Po drugiej stronie, w komnacie, czeka kilku przeciwników. Możesz tutaj przetestować wszystkie dotychczas odblokowane umiejętności. Następnie idź przez łukowate przejście (9).

Wciśnij przycisk interakcji i uruchom windę (10), która zaprowadzi cię na górę. Tam poznasz przeciwników wykorzystujących własną tarczę (11). Musisz oddać sporo strzałów, aby ją zniszczyć i wyeliminować wrogów. Po walce przeskocz na drugą stronę.

Kolejna umiejętność - roztrzaskanie (12) - jest bardzo przydatna przy walce z opancerzonymi wrogami. Dzięki niej możemy wytworzyć swego rodzaju eksplozję eliminującą wszystkich wrogów w pobliżu. Możesz o tym przekonać się w trakcie walki z następnymi przeciwnikami posiadającymi tarcze.

Podążaj dalej razem z nauczycielką. Zabierz kryształ many i udaj się bocznym wyjściem na zewnątrz. Wkrótce dotrzesz do ostatniego etapu misji. Na dziedzińcu będziesz musiał zmierzyć się z pierwszym bossem - Wiarołomcą (13).

Następnie: Immortals of Aveum - boss: Wiarołomca

Spis treści: Immortals of Aveum - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Immortals of Aveum - Rozdział 1: Uliczne reguły

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Immortals of Aveum

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze