Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Huawei Mate 30 Pro na pierwszym zdjęciu. Spojrzenie na nietypowy aparat

Cztery obiektywy?

Przedstawiciele serwisu GSM Arena opublikowali promocyjne zdjęcie smartfona Huawei Mate 30 Pro, które wyciekło niedawno do sieci. Wbrew przewidywaniom, telefon zdaje się być wyposażony w cztery obiektywy z tyłu.

Moduł aparatu jest mocno wypukły i skupiony w środkowej części obudowy. W efekcie otrzymujemy więc charakterystyczną „wysepkę”, która z pewnością będzie odczuwalna przy korzystaniu z urządzenia leżącego na płaskiej powierzchni.

Piękny?

Internauci podejrzewają, że czwarty slot w module aparatu może nie być dodatkowym obiektywem, a sensorem 3D. Na potwierdzenie tych informacji trzeba jednak poczekać do 6 września - wtedy Huawei oficjalnie ujawni modele Mate 30.

Model Pro zaoferuje oczywiście obiektyw z zoomem, a także szerokokątny, zgodnie z ostatnimi trendami.

Moc ładowania bezprzewodowego w nowym modelu ma wzrosnąć do 27W (z 15W w Mate 20 Pro). Ładowanie przewodowe pozostanie na niezmiennym poziomie 40W. Telefon ma być napędzany procesorem Kirin 990.

Powyżej jeden z nieoficjalnych renderów przygotowanych na podstawie produkowanych już case'ów do Mate 30 Pro. Jak widać, urządzenia nie odwzorowano idealnie - szczególnie jeśli chodzi o wygląd aparatu.

Źródło: GSM Arena

Następnie: Autorzy Wolfensteina rozczarowani, że walka z Nazistami wywołuje kontrowersje

Tagi

Komentarze