Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Outlast 2 debiutuje 25 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One

Razem z kolekcją Outlast Trinity.

Studio Red Barrels poinformowało na Twitterze, że horror Outlast 2 zadebiutuje już 25 kwietnia. Data premiery dotyczy wszystkich wersji sprzętowych: PC, PS4 i Xbox One.

Jednocześnie ogłoszono zbiorcze wydanie pudełkowe, zatytułowane Outlast Trinity. Komplet zawiera pierwszą odsłonę serii, rozszerzenie Whistleblower oraz Outlast 2. Nie jest obecnie jasne, czy zestawem zainteresuje się któryś z polskich dystrybutorów.

Fabuła najnowszej produkcji opowiada o przygodach kamerzysty, Blake'a Langermanna. Ten ma dość dużego pecha: ma wypadek samochodowy, a jego żona zostaje porwana.

W horrorach często panuje absolutna ciemność, więc jedynym źródłem informacji na temat obiektów jest niekiedy właśnie przenoszona kamera, dysponująca trybem noktowizyjnym.

W pierwszej odsłonie zwiedzaliśmy opuszczony szpital psychiatryczny, lecz sequel skupia się na przerażającej sekcie, gdzieś na pustyni w Arizonie.

Otoczenie nie jest zbyt przyjemne, pełne martwych ciał, tajemniczo zatrzaskujących się drzwi, symboli religijnych, oraz - na szczęście - baterii do naszego sprzętu elektronicznego.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze