Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Among the Sleep trafi w grudniu na PlayStation 4

Z ulepszoną grafiką.

Horror Among the Sleep z dwuletnim dzieckiem w roli głównej ukaże się na PlayStation 4 pod koniec roku - 10 grudnia.

Miś wygląda groźnie

Usprawniona oprawa graficzna będzie bazowała na silniku Unity w wersji 5.2. Oryginał powstał na odsłonie 3.0. Przygotowano między innymi nowy model oświetlenia lokacji.

Konieczne było też przeprojektowanie fizyki, ze względu na zastosowanie aktualnej wersji Nvidia PhysX. Port na PlayStation 4 zadziała w 60 klatkach na sekundę.

W planach jest także konwersja na Xbox One. Nie podano konkretnej daty, ale poprzednio także mówiło się o debiucie w grudniu.

W grze wcielamy się w dwuletnie dziecko. Gracz może popychać przedmioty, wspinać się na przeszkody, otwierać i zamykać drzwi czy wyglądać zza rogu. Zagadki logiczne rozwiązujemy - przykładowo - budując schody z wysuniętych szuflad.

„To niedoskonały, ale wyjątkowo intrygujący eksperyment. Pomysłowy koncept to główna zaleta gry, a pełne doświadczenie może nawet skłonić do pewnych przemyśleń. Warto się z tym projektem zapoznać” - napisał w recenzji Mateusz.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze