Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Among the Sleep trafi także na Xbox One i PlayStation 4

Przygody niemowlaka.

Studio Krillbite poinformowało, że horror Among the Sleep - z niemowlakiem w roli głównej - ukaże się także na konsolach obecnej generacji - PlayStation 4 i Xbox One.

Cisza i spokój

W grze wcielamy się w dwuletnie dziecko, a całość bazuje na mrocznej atmosferze i eksploracji.

Gracz może popychać przedmioty, wspinać się na przeszkody, otwierać i zamykać drzwi czy wyglądać zza rogu. Zagadki logiczne rozwiązujemy - przykładowo - budując schody z wysuniętych szuflad.

Sfinansowany na Kickstarterze projekt debiutował na PC dokładnie rok temu (wszystkiego najlepszego!), ze wsparciem dla Oculus Rift.

W przypadku konsoli Sony planowane jest także przygotowanie obsługi zestawu rzeczywistości wirtualnej Project Morpheus. Nowe odsłony Among the Sleep nie otrzymały jeszcze dat premier.

„To niedoskonały, ale wyjątkowo intrygujący eksperyment. Pomysłowy koncept to główna zaleta gry, a pełne doświadczenie może nawet skłonić do pewnych przemyśleń. Warto się z tym projektem zapoznać” - napisał w recenzji Mateusz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły