Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman wzbogacił się o dwa nowe kontrakty

Misje typu „Eskalacja”.

Deweloperzy ze studia Io-Interactive opublikowali dwa nowe kontrakty do gry Hitman, w ramach obietnicy ciągłych aktualizacji tej odsłony serii, wydawanej w odcinkach.

Akcja nadal toczy się na mapie w Paryżu. Na kolejną lokację musimy jeszcze poczekać - włoską Sapienzę odwiedzimy w kwietniu.

Dwa opublikowane kontrakty stawiają na wysoki poziom trudności, reprezentując tryb „Eskalacji”. Cele są tu dostępne jeden po drugim, z coraz trudniejszymi wymaganiami, jak zabicie określoną bronią czy w określonym stroju.

Pierwsza misja tego typu to „The Holmwood Disturbance”. Misją jest wyeliminowanie Faustina D'Aousta za pomocą pistoletu, nosząc przebranie wampira-iluzjonisty. Eskalacje to między innymi dodatkowy cel, jedno wyjście z miejsca akcji czy więcej kamer.

Jest też „The Mandelbulb Requiem”. Zabić trzeba Michela Charesta, a Agent 47 musi założyć strój pracownika pałacu. Żeby było trudniej, trzeba znaleźć laptopa, zmienić nagle kostium czy ominąć laserowe czujniki.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Misje eskalacji są częścią „aktualizacji na żywo”, w ramach których deweloperzy co tydzień publikują nową i darmową zawartość do gry, pomiędzy debiutami kolejnych lokacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły