Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - trzeci nieuchwytny cel dostępny od jutra

Tym razem na 72 godziny.

Deweloperzy ze studia IO Interactive ujawnili, że już jutro w epizodycznej skradance Hitman pojawi się nowe zlecenie typu „nieuchwytny cel”.

W przeciwieństwie do wcześniejszych wyzwań, na realizację zadania gracze będą mieli nie 48, a 72 godziny. Misja ma być dostępna od godziny 15:00 czasu polskiego.

Nieuchwytne cele to specjalne kontrakty, czyli polowania na przygotowaną przez IO Interactive postać, z tylko jedną szansą na wykonanie zlecenia. Jeśli ofiara ucieknie, to na dobre. Jeśli go zabijemy, to nie będziemy mogli sprawdzić innej metody.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że obiekt zadania nie pojawi się na mapie ani przy używaniu specjalnego „zmysłu” Agenta 47. Konieczne będzie odszukanie wskazówek. Ponadto w trakcie samej misji nie możemy wykonać zapisu.

Kolejnym celem graczy będzie niejaki „książę”. Postać ma przebywać na terenie słonecznej Sapienzy znanej z drugiego odcinka gry. Wspomniany epizod należy posiadać, by podjąć się realizacji kontraktu.

Realizowanie wyzwań nagradzane będzie specjalnymi przebraniami. Po pięciu zleceniach dostaniemy garnitur z Hitman: Rozgrzeszenie, a po dziesięciu - z Krwawej Forsy. Później dojdą to tego jeszcze te same stroje z rękawiczkami, co świadczy o kreatywności deweloperów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze