Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman otrzyma wersję GOTY, z nową kampanią na znanych mapach

Premiera 7 listopada.

Studio Io-Interactive ogłosiło, że skradanka Hitman ukaże się 7 listopada w wydaniu Game of the Year Edition na PC, PS4 i Xbox One.

Jak można się domyślać, edycja specjalna zawiera wszystkie wydane dotychczas treści: siedem lokacji, główne i dodatkowe misje, komplet kontraktów w kilku trybach oraz ponad siedemset wyzwań

Nowe stroje

Nie brakuje też nowości, wśród których najważniejsza jest zapewne kampania Patient Zero, obejmująca cztery scenariusze. Akcja toczy się na dobrze znanych mapach, lecz Bangkok, Sapienza, Colorado oraz Hokkaido wzbogacono o stroje, postacie, bronie i inne elementy.

Trzy nowe ubiory to „taktyczny” Agent 47 w czarnym płaszczu, w sam raz na snajperskie misje. Do tego stylowy kombinezon klauna z czerwonym nosem oraz zestaw kowboja.

Każda z wymienionych wyżej kombinacji otrzymała także specjalny kontrakt eskalacji. Zadaniem jest wyeliminowanie siedmiu celów, w określony, coraz trudniejszy sposób.

Jeśli posiadamy wszystkie odcinki Hitmana, za aktualizację do wersji GOTY będziemy musieli dopłacić 20 dolarów. Wydanie GOTY ukaże się także samodzielnie, w pełnej cenie.

Inne innowacje to przeprojektowane menu główne, jeszcze więcej kontraktów do ukończenia, spore zmiany w oświetleniu gry oraz inne poprawki graficzne wprowadzane z myślą o wersji Xbox One X, która to konsola także ukaże się 7 listopada.

Równocześnie twórcy poinformowali, że od listopada gracze otrzymają ponowną szansę na zapolowanie na wszystkie znikające cele, które - jak się okazuje - wcale nie zniknęły.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze