Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman: Blood Money i Hitman: Absolution trafią na PS4 i Xbox One?

Tak twierdzi PEGI.

Deweloperzy z IO Interactive zamierzają przenieść produkcje Hitman: Blood Money oraz Hitman: Absolution na konsolach PS4 i Xbox One - wynika z nieoficjalnych informacji.

Użytkownicy ResetEra odkryli, że oba tytuły w wersji na nowe platformy Sony i Microsoftu sklasyfikowało PEGI - europejska agencja przyznająca kategorie wiekowe grom. Oceny dokonano na wniosek Warner Bros., które od jakiegoś czasu współpracuje z duńskim studiem.

Oczywiście nie oznacza to, że produkcje rzeczywiście pojawią się na PS4 i Xbox One. W przeszłości jednak podobne organizacje wielokrotnie ujawniały informacje na temat projektów, których dotychczas oficjalnie nie zapowiedziano.

Hitman: Blood Money (w Polsce znane jako Krwawa Forsa) ukazało się w 2006 roku. Większy nacisk położono na dyskretne działanie - za wykonywanie misji po cichu, gracz otrzymuje dodatkową gotówkę, którą może przeznaczyć na ulepszenie ekwipunku.

Zobacz też: Hitman: Rozgrzeszenie (Absolution) - Poradnik, Solucja

Hitman: Absolution (w polskiej wersji Rozgrzeszenie) wydano zaś w 2012 roku. Autorzy zrezygnowali z otwartych plansz, dzieląc zadania na pomniejsze etapy. Nadal jednak istnieje pewna swoboda w realizowaniu wyzwań.

Warto zaznaczyć, że 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One zadebiutuje nowa odsłona cyklu - Hitman 2.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły