Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu na licencji gier Hitman

Jest łyso.

Wytwórnia filmowa 20th Century Fox opublikowała pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu na bazie gier Hitman, prezentując postać głównego bohatera.

W rolę Agenta 47 wciela się Rupert Friend, znany najlepiej jako agent Peter Quinn z serialu „Homeland”. Wśród zaangażowanych aktorów znalazł się także Zachary Quinto, czyli Spock z nowych filmów „Star Trek”.

Zdjęcia pokazano na imprezie Comic-Con w San Diego, razem z krótkim materiałem wideo (dzięki, Polygon). Pierwotnie główną postać miał odegrać Paul Walker, który zmarł w wypadku samochodowym w 2013 roku.

Twórcy planują odciąć się od wydarzeń opowiedzianych w 2007 roku w filmie „Hitman”. Produkcja, w której w rolę Agenta 47 wcielił się Timothy Olyphant, zebrała mieszane oceny i zarobiła jedynie 100 mln dol. na całym świecie.

Premiera „Hitman: Agent 47” w 2015 roku. Zdjęcia rozpoczęto w czerwcu, a ekipa filmowców odwiedzi między innymi Berlin i Singapur.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły