Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Han Solo 2” pod znakiem zapytania. Fani chcą sequela, a Lucasfilm nie

Nigdy nie mów nigdy.

Ron Howard, reżyser filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”, nie ma dobrych wieści dla fanów, czekających na kontynuację widowiska. Okazuje się, że produkcja nie jest kluczowym projektem dla wytwórni Lucasfilm.

- Z tego co wiem, jedyne głosy o sequelu „Han Solo” płyną w tej chwili ze strony widzów - wyjaśnił filmowiec w rozmowie z magazynem NME. - Jeśli dobrze rozumiem, nie jest to priorytet Lucasfilm, ale ludzie z wytwórni uwielbiają fanów i naprawdę ich słuchają. Powiedziałbym więc, że „nigdy nie mów nigdy”. Nic mi jednak nie wiadomo o żadnych konkretnych planach, aby pociągnąć dalej tę historię albo wykorzystać ten konkretny zestaw postaci.

Warto przypomnieć, że pierwsza części przygód o Han Solo nie przypadła do gustów krytyków i zanotowała rozczarowujące wyniki. Dochód z biletów wyniósł zaledwie około 393 milionów dolarów. Szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, przyznała, że błędem było obsadzenie na nowo kluczowej postaci z uniwersum „Gwiezdnych wojen” i szereg wprowadzonych zmian. Pamiętajmy, że przez lata w tej roli występował Harrison Ford, którego zastąpił Alden Ehrenreich.

„Han Solo. Gwiezdne wojny - historie” miał wprowadzić nową energię do znanego uniwersum

Co ciekawe, Ron Howard przejął reżyserskie stery projektu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” po tym, jak Phil Lord i Christopher Miller zostali zwolnieni i odsunięci od produkcji na niecały rok przed premierą. W oficjalnym oświadczeniu filmowcy oznajmili, że powodem takiej decyzji miały być różnice dotyczące wizji i charakteru filmu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze