Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guardians of the Galaxy - wizor: podświetlanie i skanowanie

Jak podświetlać i skanować przedmioty i przeciwników.

Strażnicy Galaktyki dają dostęp do wizora, specjalnego narzędzia głównego bohatera, które niezwykle ułatwia eksplorację. Z tej strony dowiesz się jak z niego korzystać, w jaki sposób skanować otoczenie i co dzięki temu możesz zyskać.

By uruchomić wizor wciśnij po prostu klawisz V (w przypadku konsol wciśnij prawy analog). Ekran zmieni zabarwienie, a wszystkie postacie i interaktywne obiekty będą widocznie podświetlone.

W tym trybie możesz skanować (1) interaktywne obiekty, które mają niebieskie zabarwienie. Najedź na nie celownikiem i przytrzymaj wskazany przycisk. Po kilku sekundach otworzy się niewielkie okienko, w którym wyświetlone będą informacje o obiekcie.

Dzięki skanowaniu możesz dowiedzieć, że dany obiekt możesz w jakiś sposób użyć - przenieść go w inne miejsce bądź użyć na nim zdolności towarzysza. Dodatkowo, dzięki jednemu z bajerów, Skanowaniu taktycznemu, możesz w ten sposób skanować wrogów i dowiadywać się, na jaki typ obrażeń są wrażliwi.

Sam wizor pozwoli ci także namierzać obiekty do zniszczenia bądź przedmioty do podniesienia. W obu przypadkach są one zabarwione na żółto (2), przez co łatwo je wypatrzeć.

Gdy wizor pozostaje aktywny, będziesz także widział aktualną misję do wykonania (3), a na ekranie pojawi się także znacznik, który poprowadzi cię do celu.

Następnie: Guardians of the Galaxy - zbiórka: ożywienie sojuszników

Spis treści: Guardians of the Galaxy - Poradnik, solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Marvel’s Guardians of the Galaxy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze