Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guardians of the Galaxy - zdrowie: zwiększanie, regeneracja

Jak zwiększyć pasek zdrowia i odnawiać utracone punkty życia.

Zdrowie głównego bohatera to wskaźnik, na który musisz bardzo uważać podczas rozgrywki w grze Strażnicy Galaktyki. Jeśli się wyczerpie, postać zostanie powalona i konieczne będzie wczytanie zapisu rozgrywki. Z tej strony dowiesz się jak regenerować pasek zdrowia i jak na stałe go zwiększyć.

Pasek zdrowia kierowanej przez ciebie postaci pojawia się w trakcie walki - znajdziesz go w lewym górnym rogu ekranu (1). Wraz z otrzymywaniem obrażeń będzie się on stopniowo opróżniał. Nie będzie jednak samoistnie się regenerował.

By go odnowić, musisz zbierać zielone obiekty (2) upuszczane przez pokonanych wrogów. Każdy z nich odnowi niewielką część paska zdrowia. Dodatkowo, w momencie zakończenia starcia i pokonania ostatniego wroga, pasek zdrowia zostanie zregenerowany do maksimum.

By z kolei zwiększyć pasek zdrowia, możesz wykupić jeden z bajerów, a mianowicie Dodatkowe zdrowie (3). Za sprawą tego ulepszenia powiększysz o 25% pasek zdrowia bohatera, zwiększając jego żywotność.

Jednakże, nawet ze zwiększonym paskiem zdrowia, wrogowie bardzo szybko mogą doprowadzić do śmierci twojej postaci. W trakcie walki staraj się więc pozostawać w ruchu i unikać ciosów nieprzyjaciół.

Spis treści: Guardians of the Galaxy - Poradnik, solucja

Poprzednio: Guardians of the Galaxy - odrzutówki: jak latać

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze