Skip to main content

Guardians of the Galaxy - strój postaci: jak odblokować i zmienić

Jak zmienić wygląd postaci, wybór stroju.

Pomimo tego, że w grze Strażnicy Galaktyki nie możesz zmieniać elementów pancerza, masz możliwość wyboru jednego z wielu strojów dla każdego z bohaterów. Z tej strony dowiesz się jak je zdobywać i jak zmieniać wygląd strażników.

Zanim będziesz mógł zmienić domyślny strój postaci, musisz go wpierw zdobyć. Część z nich otrzymasz automatycznie - np. złote stroje dla całej drużyny w trakcie rozdziału 14 - część z kolei znajdziesz w skrzyniach (1) podczas eksploracji.

Pojemniki te na ogół ukryte są w dodatkowych odnogach i ścieżkach, które możesz sprawdzić. By zmienić strój otwórz menu, zaznacz strażnika, którego strój chcesz zmienić i wciśnij przycisk Stroje (2), by wejść do nowego okna.

Tutaj możesz wybrać strój (3) dla danego bohatera. Wystarczy go zaznaczyć i wcisnąć przycisk Zastosuj (4), by wygląd postaci został zmieniony.

Początkowo nie będziesz miał tutaj zbyt wiele do wyboru, jednak kolejne stroje odblokowują się stosunkowo szybko - pod warunkiem, że poświęcisz trochę czasu na eksplorację. Pamiętaj jednak, że jest to wyłączne zabieg kosmetyczny - strój nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę czy zdolności postaci.

Spis treści: Guardians of the Galaxy - Poradnik, solucja

Poprzednio: Guardians of the Galaxy - zdrowie: zwiększanie, regeneracja

Zobacz także