Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guardians of the Galaxy - odrzutówki: jak latać

Korzystanie z butów odrzutowych w walce i w trakcie eksploracji.

Odrzutówki to jeden z gadżetów dostępnych dla głównego bohatera w grze Strażnicy Galaktyki. Z tej strony dowiesz się jak korzystać z nich w trakcie eksploracji świata i w walce, a także co dzięki temu możesz zyskać.

W trakcie rozgrywki możesz wykorzystać buty odrzutowe Star-Lorda na dwa sposoby. Pierwszy służy do eksploracji map. Po wykonaniu skoku możesz ponownie wcisnąć klawisz odpowiedzialny za ten manewr, by postać rozpoczęła krótki lot (1). Dzięki temu łatwiej przeskoczysz nad przepaściami i wykonasz dłuższe skoki.

Drugi sposób wykorzystasz w walce. W tym celu otwórz menu umiejętności bohatera za pomocą cyfry 4 (wciśnięcie lewego analoga w przypadku wersji konsolowych). Z niewielkiego menu, które wyświetli się na ekranie, wybierz stosowną umiejętność (2).

W momencie aktywacji bohater wzniesie się nad pole walki i pozostanie tam na krótki czas. W trakcie działania zdolności możesz latać dookoła i prowadzić ostrzał. Dzięki temu nie dosięgnie cię część ataków wrogów, jednak stracisz możliwość wykonywania uników i korzystania z innych zdolności.

W trakcie rozgrywki możesz zwiększać skuteczność odrzutówek za pomocą bajerów. Dzięki temu, między innymi, wydłużysz lot.

Spis treści: Guardians of the Galaxy - Poradnik, solucja

Poprzednio: Guardians of the Galaxy - dowodzenie drużyną: rozkazy, zdolności

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze