Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guardians of the Galaxy - bajery: ulepszenia Star-Lorda, warsztat

Jak odblokować ulepszenia dla głównego bohatera w warsztacie.

Bajery to specjalne ulepszenia w grze Strażnicy Galaktyki, które są dostępne dla głównego bohatera. Z tej strony dowiesz się gdzie je wykupić, a także co do tego będziesz potrzebował.

By móc odblokować ulepszenia dla postaci potrzebujesz wpierw zebrać odpowiednie składniki. Znajdziesz je na ziemi (1) podczas eksplorowania map.

Składniki dzielą się po prostu na podstawowe (2) i zaawansowane (3). Tych pierwszych zawsze podnosisz więcej, jednak do opracowania danego bajeru także musisz mieć ich większą ilość.

Gdy zdobędziesz składniki, musisz wejść w interakcję z dowolnym stołem warsztatowym (4). Jeden znajdziesz w centralnej części statku drużyny, czasami natrafisz na nie także podczas eksploracji map.

Po wejściu w interakcję otworzy się okno tworzenia bajerów. Po lewej stronie znajdziesz listę dostępnych ulepszeń, a przy każdym z nich koszt wyprodukowania (5). W prawym górnym rogu z kolei są twoje składniki (6).

By stworzyć ulepszenie po prostu je zaznacz i przytrzymaj wskazany przycisk. Po kilku sekundach bajer zostanie opracowany i zyskasz jego premię. W grze dostępnych jest łącznie 15 tego typu ulepszeń - wszystkie od samego początku zabawy.

Następnie: Guardians of the Galaxy - najlepsze bajery: które wybrać

Spis treści: Guardians of the Galaxy - Poradnik, solucja

Poprzednio: Guardians of the Galaxy - zbiórka: ożywienie sojuszników

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze