Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Złe ziemie: zabicie świadka

Fotografowanie zwłok wtyczki, agenci FBI.

Złe ziemie to jedna z misji w GTA San Andreas, którą wykonasz na zlecenie jednostki C.R.A.S.H. Jest to także pierwsze zadanie, które odbywa się w części mapy Angel Pine. W trakcie tego zlecenia musisz dostać się do i zabić wtyczkę policji.


Na tej stronie:


Złe ziemie - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć misję dla Sweeta, Zielony Sabre. Po niej trafisz do Angel Pine, na drugi koniec mapy gry. Udaj się do inicjału C (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2).


Wtyczka policji, fotografowanie zwłok

Od jednostki C.R.A.S.H. otrzymasz aparat fotograficzny, którym musisz na koniec misji zrobić zdjęcie zwłok. Jako że podczas poprzedniej misji straciłeś całe uzbrojenie, zahacz wcześniej o pobliskie Ammu-Nation (3) - reprezentowane przez ikonkę pistoletu na mapie. Wyposaż się w broń i pancerz.

Teraz znajdź dowolny pojazd i skieruj się do znacznika na mapie. Droga jest dość wyboista, świetnie więc sprawdzi się terenowy motor Sanchez (4), którego łatwo możesz tutaj znaleźć.

Świadek, którego musisz zabić, ukrywa się w drewnianym domu (5) w lesie. Dookoła kręci się kilku agentów FBI. Możesz wybić ich, by wykurzyć wtyczkę z domu, jednak będziesz musiał go potem gonić. Alternatywnie możesz zakraść się do środka, omijając ochronę i wyeliminować cel (6) w środku.

Niezależnie od wyboru, wyciągnij aparat (7), stań nad zwłokami i zrób zdjęcie (8). Wykonaj je tak, by całe ciało znalazło się w obiektywie.

Teraz po prostu wróć do miejsca, w którym rozpocząłeś zadanie i przekaż zdjęcie. Po krótkiej scenie misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Zielony Sabre: zdrada, zasadzka

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze