Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Zielony Sabre: zdrada, zasadzka

Spotkanie z Cesarem, Angel Pine.

Zielony Sabre to misja w GTA San Andreas, a zarazem jedenaste zlecenie, które wykonasz dla Sweeta. W trakcie tej misji spotkasz się z Cesarem, odkryjesz zdradę i zetrzesz się z dużą grupą członków Ballas.


Na tej stronie:


Zielony Sabre - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję dla tej postaci, mianowicie Jednoczenie rodzin. Następnie udaj się do domu Sweeta i wejdź na czerwone pole (1) by rozpocząć tę misję.


Spotkanie z Cesarem, zdrada, zasadzka

Gdy scena przerywnikowa dobiegnie końca, zadzwoni do ciebie Cesar. Po rozmowie telefonicznej na mapie pojawi się nowy znacznik. Wsiądź do podstawionego samochodu, udaj się na miejsce i zaparkuj auto w czerwonym polu (2). Wyjdź z niego i wsiądź do samochodu obok (3).

Po długiej scenie przerywnikowej udaj się do nowego znacznika na mapie. Pospiesz się, gdyż z każdą sekundą zdrowie Sweeta (4) - którego wskaźnik widzisz przy prawej krawędzi ekranu - będzie spadać. Zaparkuj samochód w wyznaczonym miejscu (5).

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, rozpraw się z Ballasami. Po chwili na miejsce przyjadą samochody wypełnione gangsterami (6). Eliminuj kolejnych przeciwników do momentu aktywacji sceny przerywnikowej.

Po niej trafisz do nowej części mapy, Angel Pine. Jednocześnie misja ta dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Jednoczenie rodzin: zasadzka, antyterroryści

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze