Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Krwawe żniwa: The Truth, kradzież kombajnu

Pierwsza misja dla The Trutha.

Krwawe żniwa to jedna z misji w GTA San Andreas, a zarazem pierwsze zlecenie dla postaci The Truth. W jej trakcie musisz ukraść kombajn z farmy i odstawić go we wskazane miejsce.


Na tej stronie:


Krwawe żniwa - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw wykonać zadanie Pierwsza randka, a zaraz po niej jedną z misji rabunkowych:

Po tym udaj się do znacznika TT (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2) by zainicjować scenę przerywnikową i rozpocząć zadanie.


Farma, kradzież kombajnu

Po scenie przerywnikowej wsiądź do dowolnego samochodu i udaj się do znacznika na mapie. Czeka cię tutaj długa podróż, na końcu której musisz wjechać w czerwone pole (3).

Wejdź na farmę i załatw pierwszego wieśniaka, na którego trafisz. Z jego ciała zbierzesz karabin (4), który świetnie spisuje się na dalekich dystansach i bardzo ułatwi ci to zadanie.

Przebijaj się w głąb farmy i eliminuj kolejnych wieśniaków. Twoim celem jest kombajn (5) pracujący w oddali. Dostań się do niego, załatw kierowcę i siądź za kierownicą.

Załatw wrogów, który pojawią się w okolicy, a następnie jedź kombajnem do znacznika na mapie. Zaparkuj go w czerwonym polu by wywołać scenę przerywnikową, po której ta misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Pierwsza baza, miłosne igraszki, jak w niebie

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze