Skip to main content

Gracze żegnają Overwatch

Coś się kończy, coś zaczyna.

Wraz z wyłączeniem serwerów oryginalnego Overwatch i oczekiwaniem na aktualizację gry do darmowego Overwatch 2, gracze podzielili się wspomnieniami z popularnej gry.

Wiele udostępnionych materiałów pojawiło się na Twitterze, gdzie oficjalny profil produkcji zachęcał fanów do dzielenia się twórczością i przemyśleniami o grze pod tagiem #SeeYouOnTheOtherSide (ang. do zobaczenia po drugiej stronie). Pojawiły się między innymi ciekawe fanarty.

Również w dziale Reddita zrzeszającym graczy drużynowej strzelanki nie zabrakło ciekawych nagrań z rozgrywki. Jak się okazuje, w ostatnim dniu działania gry na wielu serwerach zawodnicy przeciwnych drużyn „zawieszali broń”, aby wspólnie świętować czas spędzany z grą.

Świętowanie ostatniego dnia Overwatch z miłymi nieznajomymi” - napisał użytkownik Some_lost_cute_dude.

Gracze w moim lobby stwierdzili, że byłoby fajnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na koniec gry” - podzielił się zrzutem ekranu internauta o pseudonimie Due-Preference229.

Ostatnie nagranie z OW1. Było warto” - wspomina Elegant-Lettuce 5405.

Również na Reddicie nie zabrakło dzielenia się fanartami. Przykładowo użytkownik ZenUntil5v5 od 216 dni rysował codziennie obrazek postaci Zenyatta, aż do dzisiejszej premiery sequela gry. Internauta o pseudonimie Cbollaz stworzył z kolei grafikę-mema, nawiązującą do plakatu popularnego anime „Neon Genesis Evangelion: End of Evangelion”.

Zobacz także