Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze WoW Classic świętują. Blizzard naprawił sztuczki z szybkim expieniem postaci

„Teraz boosterzy muszą zacząć naprawdę grać w grę”.

Najnowsza aktualizacja do WoW Classic naprawiła zgłaszane od dawna sztuczki, umożliwiające szybkie zwiększanie poziomu postaci w niektórych lochach.

Jak informuje serwis Gamesradar, deweloperzy zmienili zachowanie i umiejętności przeciwników w wielu instancjach używanych do tzw. „boostowania” postaci. Na przykład potwory w lochu Startholme teraz mogą ogłuszać graczy, a nawet przebijać się przez zaklęcia tarcz.

Co ważniejsze jednak, przeciwnicy nie mogą teraz zostać ponownie spowolnieni przez 30 sekund po rzuceniu pierwszego czaru tego typu. Zapobiega to zbieraniu przez nieuczciwych graczy ogromnych grup oponentów w jednym miejscu, a potem zabijania ich wszystkich na raz, co dawało ogromny przypływ doświadczenia w krótkim czasie. Zmiany zostały bardzo pozytywnie odebrane przez społeczność graczy.

- Boosterzy będą musieli zacząć naprawdę grać w grę zamiast sterczeć godzinami pod jedną ścianą i zabijać potwory. Kanał „Szukam grupy” jest teraz pełny osób, którzy naprawdę chcą przechodzić lochy, podczas gdy boosterzy płaczą na czacie. Co za piękny dzień. Dziękujemy Blizzard - skomentował wiadomość internauta o pseudonimie Lolattb.

Wprowadzone poprawki były zgłaszane przez graczy niemal od premiery WoW Classic. Do tej pory deweloper nie naprawiał tego typu niedociągnięć, pozostałych po starszych wersjach gry, aby „zapewnić autentyczne doświadczenie”. Ostatnio jednak studio zmieniło swoje podejście w celu dostarczenia graczom przyjemniejszej rozgrywki.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze