Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra przygodowa Armikrog opóźniona do 8 września

Następca The Neverhood.

Gra przygodowa Armikrog została opóźniona o trzy tygodnie i ukaże się 8 września tego roku, poinformowało Pencil Test Studios.

Tommynaut

Pierwotnie zakładano debiut 18 sierpnia. Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux). W planach na przyszłość są jeszcze konwersje na PlayStation 4 i Wii U.

„Zbliżając się do mety odkryliśmy w grze kilka szczegółów, którymi chcemy się zająć” - napisano w oświadczeniu na Kickstarterze. „W niektórych przypadkach chodzi o szlifowanie detali, gdzie indziej o usunięcie błędów.”

W Armikrog głównym bohaterem jest Tommynaut, eksplorujący kosmos wraz ze swoim „psem” - Beak-Beakiem. Towarzysze rozbijają się na dziwnej planecie i po spotkaniu z potworem trafiają do więzienia w tajemniczej fortecy.

W prace zaangażowany jest sam Doug TenNapel, twórca między innymi The Neverhood i Earthworm Jim. Nowy projekt nawiązuje właśnie do tradycji tego pierwszego tytułu, stawiając na animację poklatkową oraz „gliniane” lokacje postacie.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze