Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: Gra za darmo, mamy 75 tysięcy kluczy Steam!

AKTUALIZACJA: Ostatnie godziny, by odebrać grę PID za darmo.

AKTUALIZACJA: Ten giveaway dobiegł końca. Jeśli nie zgarnąłeś darmowego klucza Steam na grę PID, zapraszamy w przyszłości na kolejne rozdawnictwo.

Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze. Już wkrótce kolejne darmowe klucze Steam do zgarnięcia!


Przed Wami największy, jak do tej pory, giveaway z kodami na Eurogamer.pl. Mamy - uwaga! - aż 75 tysięcy darmowych kluczy na pełną wersję niezależnej platformówki: Pid.

Jak otrzymać klucz? To bardzo proste:

  1. Wystarczy wpisać swój e-mail poniżej, by odebrać kod, który następnie należy aktywować na Steamie.
  2. Wymagane jest zalogowanie się przez Facebooka. Następnie zostaniesz poproszony o dodanie aplikacji Coupon do swojego konta na Facebooku.
  3. Jest to forma zabezpieczenia przed masowym „wyciąganiem” kodów przez automatyczne boty. Dzięki temu klucze mogą trafić do prawdziwych użytkowników i czytelników serwisu. Aplikację Coupon możesz natychmiast odinstalować z konta na Facebooku zaraz po otrzymaniu darmowego klucza.

Bądźcie spokojni: podany adres zostanie wykorzystany wyłącznie do wysłania klucza, chyba że wyrazicie chęć otrzymywania biuletynu, ale jest to całkowicie opcjonalne i możecie z niego zrezygnować.

Giveaway organizujemy wspólnie z serwisem Bundle Stars, który oferuje graczom pakiety ze zniżkami, a także ogromne rabaty na pojedyncze klucze Steam. Codziennie czekają na zupełnie nowe oferty - zajrzyj na oficjalną stronę Bundle Stars.

Jeśli nie chcesz, by pominął Cię kolejny wielki giveaway z darmową grą - polub nasze profile na Facebooku i Twitterze.

Tagi
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze