Skip to main content

Ghost of Tsushima - stojaki bambusowe: obszar Izahura

Lokalizacja wszystkich stojaków bambusowych na Izahurze.

Przecinanie bambusa w Ghost of Tsushima wiąże się ze zwiększeniem liczby punktów (kropek) hartu ducha. Każdorazowo, gdy odnajdziemy stojak bambusowy, należy ukończyć mini-grę, polegającą za szybkim wciśnięciu określonych przycisków na kontrolerze. Dopiero wówczas, kiedy próba zostanie zaliczona, wpłynie na zwiększenie się poziomu hartu ducha.

Jak odnaleźć stojaki bambusowe? Skorzystaj z naszych map i wskazówek poniżej. Pamiętaj też, że po dotarciu w okolice stojaka, na mapie zobaczysz znak zapytania - możesz go zaznaczyć, by dotrzeć za pomocą wiatru dokładnie do wskazanego miejsca.

Jak wciskać przyciski i wykonać sekwencję? Na ekranie zobaczysz, które przyciski na padzie masz wcisnąć. Musisz wciskać je po kolei i dość szybko. Nie obawiaj się, możesz ćwiczyć w nieskończoność.

Izuhara składa się z 7 regionów: Komody, Kashine, Komatsu, Hiyoshi, Ariake, Tsutsu i Azama, lecz nie w każdym z nich znajdziemy stojaki bambusowe. Aby dowiedzieć się, w jakim obszarze gry przebywasz, oddal maksymalnie mapę gry.

Jeśli szukasz stojaków bambusowych w innych obszarach, sprawdź stronę wszystkie stojaki bambusowe. Możesz również sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie znajdźki i sekrety w Ghost of Tsushima.


Hiyoshi

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #1 - pierwszy stojak bambusowy jest w wiosce Hioshi. Porozmawiaj z człowiekiem stojącym obok, by móc skorzystać z ćwiczenia.


Komoda i Kashine

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #2 - w wiosce Komoda. W północnej części. W wiosce nie ma wrogów, więc możesz tam bez problemu dotrzeć.

Stojak #3 - na południowy-wschód od wioski Komoda, na wzgórzu, obok drewnianej wieży barwnikarza.


Tsutsu

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #4 - na placu treningowym, po prawej stronie terenu kuźni Komatsu (patrząc od wschodu).

Stojak #5 - nad rzeką, przy obozie bandytów, przy samej wodzie.


Azamo

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #6 - przy dużym budynku na północy obszaru, na lewo od budynku.

Stojak #7 - w obozie Mongołów na południu wyspy. Nie możesz tam się dostać na początku gry, a dopiero wtedy, gdy zaprowadzi cię tam jedna z misji.


Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Zobacz także