Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Cena żelaza

Zadanie dodatkowe (Opowieści Ciszimy): Izahura.

Tę misję w Ghost of Tsushima wykonasz w Ariake, w północno-zachodniej części Łąk Kuta. Odszukaj dom (1), w którym znajdują się chorujący ludzie. Porozmawiaj z wieśniakiem, który zleci ci tę misję.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Następnie udaj się 150 metrów na południe, by odszukać wóz kupca (2). Wokół niego leżą zwłoki. Najpierw zbadaj ciała, a potem podejdź do wozu (2). Gdy wykonasz tę drugą czynność, zaatakują cię Mongołowie, których musisz pokonać.

Następnie wróć do mężczyzny, który zlecał ci to zadanie. Okaże się, że Mongołowie zabili chorujących ludzi. Porozmawiaj z ocalałym wieśniakiem i wyjdź z domu. Na zewnątrz zobaczysz ślady (3). Idź po ścieżce za tropem (cały czas obserwuj dokąd prowadzą kroki na ziemi).

Dotrzesz do budynku (4), przed którym stoją Mongołowie. Spróbuj zabić ich po cichu, by nie wywoływać alarmu.

Wewnątrz budynku (4) znajduje się kupiec, którego musisz uratować. Jeśli przeciwnicy cię wykryją, pobiegnij do wnętrza domu i tam stocz walkę z oponentami, by obronić handlarza.

Kiedy pozbędziesz się ostatniego wroga, porozmawiaj z kupcem, co zakończy zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Uzdrowicielski dotyk

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Zaginiona na morzu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze