Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Uzdrowicielski dotyk

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

Opisywane zadanie w Ghost of Tsushima rozpoczniesz w zachodniej części Bagien rzecznego dziecięcia, w południowej części Izahury. Udaj się do gospody (1), przed którą spotkasz mnicha. Porozmawiaj z nim.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Następnie wsiądź na konia i podążaj za Hanaoką. W trakcie podróży usłyszysz cierpiących wieśniaków. Podjedź bliżej, by przekonać się, że gnębią ich bandyci. Rozpraw się z nimi i porozmawiaj z uratowanymi wieśniakami.

Następne wsiądź na konia i jedź za mnichem. Dotrzecie do kobiety (2) stojącej na drodze. Zamień z nią słowo, a potem wejdź do domu (3), by porozmawiać z mieszkańcami.

Będąc wewnątrz zbadaj kociołek i pusty kosz, a na zewnątrz słomę (4) oraz grzyby porastające konar (5). Wróć do mnicha, który przebywa w domu, i porozmawiaj z nim.

Następnie udaj się nad rzekę (wiatr wskaże ci drogę), gdzie zbierzesz mech rzeczny (6). Wróć do Hanaoki, który wykona lekarstwo dla chłopca.

Wyjdźcie z domostwa. Idź za mnichem do drogi i wsiądź na konia. Podążaj za Hanoaką. Dotrzecie do stawu, gdzie przebywają Mongołowie. Rozpraw się z nimi. Gdy zakończysz walkę, porozmawiaj z mnichem, który będzie stał przy brzegu.

Następnie znowu wsiądź na konia i podążaj za towarzyszem. Dotrzecie do obozu, w którym przebywają chorzy wieśniacy. Porozmawiaj po raz ostatni z Hanoką, by tym samym zakończyć zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Incydent w wąwozie Hiyoshi

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Cena żelaza

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze