Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Zaginiona na morzu

Zadanie dodatkowe (Opowieści Ciszimy): Izahura.

Poniżej opisujemy zadanie poboczne w Ghost of Tsushima. Dosyć trudno je odnaleźć, gdyż zleceniodawca przebywa na krańcu mapy.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Na południe od wioski Aio znajduje się maleńka wyspa Wyspa Kijo (1). Odnajdziesz tam mężczyznę, który chce uratować swoją córkę. Porozmawiaj z nim, aby rozpocząć zadanie. Następnie wsiądź z nim na łódkę, którą podpłyniecie do statku, na którym więziona jest Maki.

Wysiądź z łodzi i wejdź na pokład. Pierwszych kilku Mongołów bez problemu zabijesz po cichu. Jeśli cię zauważą, będziesz musiał walczyć z większą grupą. Z pierwszego statku przejdź po drewnianej kładce (2) na kolejny statek.

Tam musisz się liczyć ze zwiększonym oporem przeciwników, z którymi stań do walki. Zwróć uwagę na wrogów, nad którymi pojawi się ikona czaszki na czerwonym tle. W pierwszej kolejności zabij właśnie tych oponentów, którzy zmierzają do Maki (3), by ją zamordować. Nie pozwól, aby ją tknęli - w przeciwnym wypadku misja zakończy się niepowodzeniem.

Gdy pokonasz Mongołów na statku, podejdź do kobiety i zaprowadź ją łodzi, na której przebywa jej ojciec. W ten sposób zakończysz zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Cena żelaza

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Drugie oblicze honoru

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze