Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Geralt na snowboardzie - pomysłowy mod do Wiedźmina 3

Deska do zjazdów i walki.
  • Nowy mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta w snowboardzistę
  • Deska służy nie tylko do jazdy, ale też walki

Jeden z miłośników Wiedźmina 3 przygotował mod, wprowadzający do gry funkcjonalną deskę snowboardową, która służy do zjazdów i walki.

Modyfikację autorstwa użytkownika o pseudonimie Feregorn pobrać można za pośrednictwem portalu NexusMods, gdzie znajduje się instrukcja instalacji. Ściągnięte pliki należy wypakować do folderu z produkcją.

Mod dodaje deskę snowboardową i gogle, które można znaleźć na wybrzeżu Kaer Trolde Bay lub kupić u jednego z dwóch handlarzy. Ta pierwsza w wyposażeniu zajmuje miejsce miecza: aby rozpocząć zjazd, poza walką trzeba wcisnąć klawisz [1] i skoku (domyślnie spację).

Jest jednak kilka ograniczeń - przykładowo ze względu na błędy zablokowano opcję otwierania ekwipunku podczas jazdy. Nadmienić też należy, że w walce deskę można wykorzystać jako standardową broń.

Warto zaznaczyć, że na pomysł zamiany Geralta w snowboardzistę wpadło też samo CD Projekt Red. W trakcie prac nad Wiedźminem 3 deweloperzy przygotowali zestaw specjalnych przedmiotów, ale tylko na użytek wewnętrzny.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze