Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: październik 2018 - pełna oferta

Overcooked i Victor Vran.

Microsoft zaprezentował pełną ofertę Games with Gold na październik 2018. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, jest między innymi Overcooked.

To kooperacyjna gra o gotowaniu, w której wraz ze znajomymi przyrządzamy potrawy dla klientów na coraz bardziej skomplikowanych poziomach. Wydarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym. Do wymienionej gry posiadacze Xbox One będą mieli dostęp przez cały przyszły miesiąc.

Z kolei pomiędzy 16 października a 15 listopada właściciele platformy otrzymają grę Victor Vran, czyli hack'n'slash w klimacie fantasy. Wcielamy się w łowcę potworów i pomagamy władzom magicznej krainy pozbyć się niebezpieczeństwa.

Od 1 do 15 października na Xbox 360 trafi Ms. Splosion Man, czyli zręcznościowa gra platformowa. Od 16 do 30 października grę zastąpi Hitman: Krwawa Forsa - czwarta odsłona serii o płatnym zabójcy.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze