Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Overcooked za darmo. Wysoko oceniana gra w prezencie w Epic Games Store

Szalone gotowanie ze znajomymi.

Gra o gotowaniu z trybem kooperacji lokalnej, Overcooked, to kolejna darmowa produkcja, którą każdy zainteresowany pobierze za pośrednictwem Epic Games Store.

W Overcooked wcielamy się w wybitnych kucharzy, którzy muszą przyrządzać różne potrawy w coraz trudniejszym - i bardziej szalonym - środowisku. Niezbędne jest zręczne lawirowanie między przeszkodami, trzymanie się receptury i odpowiednia szybkość, aby klienci nie stracili cierpliwości.

Kluczowy jest również podział obowiązków i współpraca między zawodnikami. Bez przemyślanego planu działania łatwo o porażkę, szczególnie, że gra jest bardzo chaotyczna, a na ekranie nieustannie się coś dzieje.

Tytuł jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych gier imprezowych dostępnych na rynku. Produkcję docenili zarówno profesjonalni recenzenci, jak i gracze. Wersja PC figuruje w serwisie Metacritic z oceną równą 81 punktom.

Na pomysłowych planszach czeka wiele wyzwań i niebezpieczeństw

Aby dodać grę do konta, wystarczy skorzystać z tego odnośnika. Oferta kończy się 11 lipca, kiedy to Epic Games udostępni Torchlight.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze