Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki w trailerze sieciowego Boundless

Eksploracja otwartego świata.

Deweloperzy ze studia Wonderstruck opublikowali nowy zwiastun nastawionego na zabawę sieciową Boundless, które zmierza na PC i PS4. Tytuł pozwoli na wspólną rozgrywkę posiadaczom obu platform.

Warto zaznaczyć, że wczesna wersja produkcji od dwóch lat dostępna jest na Steamie w ramach programu Early Access.

Przygotowany w związku z dzisiejszą imprezą PlayStation Experience materiał prezentuje fragmenty rozgrywki. Nagranie pozwala przyjrzeć się kilku różnym lokacjom i elementom rozgrywki.

Pomiędzy poszczególnymi obszarami gracze mają przemieszczać się z pomocą specjalnych portali. W zwiastunie pokazano kilka map, w tym miasto, w którym będzie można spotkać inne osoby czy nabyć potrzebne przedmioty.

Jest też uproszczona walka - w zaprezentowanych fragmentach prowadzona przez użytkowników postać zmierzyła się z kilkoma istotami. Podczas starć skorzystała z kuszy. Uwagę zwraca również oprawa graficzna z obiektami wykonanymi z sześcianów.

W grze znajdzie się rozbudowany system konstruowania przedmiotów oraz wynalazków. To jednak nie wszystko - w trakcie zabawy użytkownicy podejmą się pracy zarobkowej i zajmą się ochroną własnych terytoriów.

Do tego możliwość założenia własnej gildii (lub dołączenia do już istniejącej), a także opcja dzielenia się zgromadzonymi surowcami ze znajomymi. Ważna ma być eksploracja, podczas której natkniemy się wspomniane wyżej istoty.

Dokładna data premiery pełnej wersji Boundless nie jest na razie znana, ale powinna zadebiutować w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze