Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie Persona 5

Kilka ujęć z walki.

Persona 4: Dancing All Night zadebiutowała w Japonii. Do gry dołączano, w formie bonusu, nowy zwiastun gry Persona 5 - trailer został opublikowany na wielu kanałach w serwisie YouTube.

Materiał to nowe fragmenty filmików oraz rozgrywki połączone z prezentowanymi już wcześniej scenami. Tym razem możemy przyjrzeć się też kilku ujęciom z walki.

Persona - a właściwie Shin Megami Tensei: Persona - to seria gier RPG. Istotną częścią rozgrywki jest walka w systemie turowym oraz dbanie o relacje między bohaterami i udział w szkolnym życiu nastolatków.

Persona 4 debiutowała siedem lat temu na PlayStation 2. W 2013 roku do Europy trafiła odświeżona i rozszerzona o różne dodatki wersja gry na PS Vita.

Najnowsza odsłona ukaże się jeszcze w tym roku w Japonii i Stanach Zjednoczonych, trafi na PS3 i PS4. Data debiutu w Europie nie jest jeszcze znana. Akcja osadzona zostanie w Tokio. Udostępnione do tej pory materiały sugerują, że element eksploracji poza walką będzie bardziej rozbudowany niż w poprzednich odsłonach.

Nudzisz się? Zobacz także:

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły