Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: zgubione Farby w Sprayu

Gdzie znaleźć farby, puszki na mapie.

Zgubione Farby w Sprayu są częścią wyzwania Spray and Pray. Nagrodą za wykonanie jest doświadczenie dla karnetu bojowego i nagrody kosmetyczne.

Wyzwanie zakłada znalezienie 5 puszek z farbą w sprayu porozrzucanych po mapie. Przy każdej takiej puszce w okolicy jest identyczne graffiti, więc odpowiednie miejsce łatwo dostrzec z daleka.

Podnieś wszystkie puszki, by wykonać wyzwanie.

Fortnite - zgubione Farby

W sumie na mapie znajdziecie 5 lokacji z puszkami po farbie. Na początku przedstawiamy ogólne wskazanie tych miejsc.

Oto pięć lokacji z Farbami w Sprayu:

  • Dom na południe od Samotnego Schroniska.
  • Złomowisko na południe od Oazy Odpoczynku.
  • Szemrane Szyby.
  • Butny Brzeg (na południe od góry).
  • Kamienny parasol na wschód od Golfowego Gniazdka.

Gdzie znaleźć zgubione Farby w Sprayu

Tutaj wskazujemy konkretny opis miejsc, w których znajdziecie puszki potrzebne do wykonania wyzwania z farbami:

Opuszczona posiadłość. Znajduje się na południe od Samotnego Schroniska. Musisz rozbić deski, żeby dostać się do piwnicy. Na ścianie zobaczysz graffiti. Puszka jest naprzeciwko, pod schodami.

Złomowisko. Znajduje się na południe od Oazy Odpoczynku. Przejdź do wschodniej części tej lokacji. Spray leży przy graffiti, między drzewem i kamieniami.

W Szemranych Szybach.s Wejdź do szybu kopalni i zniszcz ścianę prowadzącą do ukrytego pomieszczenia. W rogu będzie leżała puszka z farbą.

Zamarznięty Wodospad, na południowym-wschodzie od Butnego Brzegu. Na dole wodospadu, puszka znajduje się przy jedynym drzewie rosnącym przy lodzie.

Kamienny Parasol niedaleko Zalewu Zdobyczy. Graffiti znajdziesz na dole. Zobaczysz też znak Stop - przejdź obok niego i znajdziesz puszkę z farbą obok beczek.

W skrócie: wystarczy, że dostrzeżesz graffiti. Za każdym razem identyczne. Wtedy tylko rozejrzyj się, a puszka będzie leżeć na ziemi w pobliżu. Pamiętaj, że musisz znaleźć 5 puszek podczas jednego meczu.

Zobacz: Fortnite: sezon 10 - wyzwania okresowe i tygodniowe

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze