Skip to main content

Fortnite - wyzwanie: Spadnij z wysokości co najmniej 10 pięter, nie odnosząc obrażeń

Jak szybko wykonać zadanie.

Na tej stronie dowiesz się, jak spaść z wysokości co najmniej 10 pięter, nie odnosząc obrażeń w Fortnite. To jedno z wyzwań sezonowych 2. sezonu 3. rozdziału Fortnite.

Szybowanie nie pozwoli ci ukończyć zadania, więc nie możesz używać platform skokowych ani wiatraków w sterowcach, aby bezpiecznie wylądować.

Za ukończenie tego wyzwania otrzymasz 20 tys. XP, które pomoże ci odblokować skiny z nowego Karnetu Bojowego.


Spadek z wysokości bez otrzymania obrażeń w Fortnite

Aby spaść z 10 pięter, nie odnosząc żadnych obrażeń, musisz wylądować w wodzie. Możesz to zrobić, skacząc ze szczytu wysokiego budynku w kierunku zbiornika wodnego, ale musisz dobrze wycelować.

Szybkim i łatwym sposobem na upadek z wysokości 10 pięter bez otrzymania obrażeń jest zdobycie plecaka odrzutowego i użycie go do zawiśnięcia jak najwyżej nad źródłem wody, a następnie wpadnięcie do wody.

Plecak odrzutowy możesz zdobyć z dowolnego sterowca unoszącego się na niebie, ale zalecamy udanie się do sterowca nad Słodkim Skrzyżowaniem, ponieważ bezpośrednio pod nim znajduje się rzeka.

Weź plecak odrzutowy z jednego z uchwytów obok wyjść na sterowcu, a następnie wyjdź na zewnątrz i naciśnij dwa razy przycisk skoku, aby zacząć unosić się w powietrzu. Skieruj się nad rzekę na północ od sterowca i wznieś się tak bardzo, jak tylko możesz. Jeśli jesteś na równi ze sterowcem, powinieneś być wyżej niż 10 piętro.

Teraz po prostu puść przycisk skoku, a wpadniesz do wody. Ukończysz zadanie i zdobędziesz łatwe 20 tys. XP. Jeśli z jakiegoś powodu zadanie nie zostało zaliczone, użyj wyciągarki, aby wrócić na sterowiec i spróbuj ponownie.

Będąc w Słodkim Skrzyżowaniu, poszukaj Med Mgiełki. Musisz użyć jej na siłach Siódemki, które walczą z UR na ulicach Słodkiego Skrzyżowania. Ukończysz w ten sposób kolejne wyzwanie sezonowe i otrzymasz 20 tys. XP.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Zobacz także