Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Kieruj się mapą skarbów z Szemranych Szybów

Gdzie jest gwiazdka.

Fortnite Battle Royale oferuje często wyzwania polegające na podążaniu tropem naszkicowanym na mapach skarbów, które można znaleźć w grze. Podobnie jest w wyzwaniu 9 tygodnia 5 sezonu, które brzmi: Kieruj się mapą skarbów z Szemranych Szybów.

Jak zawsze, wcale nie trzeba znaleźć mapy skarbów. Można do niej podejść - jest na drewnianej tabliczce. Jednak cel (złotą gwiazdkę) można znaleźć nawet bez wcześniejszego zapoznania się z mapą.

Dlatego najszybciej będzie po prostu skorzystać z naszych wskazówek i udać się od razu do miejsca docelowego, które wskazujemy poniżej.

Oczywiście na wykonanie wyzwania macie czas do końca 5 sezonu, a nie tylko 9 tygodnia. Choć warto podkreślić, że 10 tydzień będzie ostatnim tygodniem tego sezonu.

Gdzie jest złota gwiazda?

Gwiazdka znajduje się tym razem na północ od Słonych Strzech. Konkretnie - na jednej z gór z płaskimi szczytami, które znajdują się niedaleko tej nazwanej lokacji. Pozycję gwiazdki oznaczyliśmy na mapie.

Tak omawiane wzgórze wygląda z góry:

Gwiazdka znajduje się natomiast na południowym krańcu jednej z półek skalnych. Jeżeli nie uda się na niej wylądować, wystarczy ściąć jedno z drzew, by dostać się po skarb.

By zebrać gwiazdkę, wystarczy do niej podejść i wcisnąć odpowiedni przycisk. Wyzwanie zostanie zaliczone, choć może być anulowane, jeżeli po prostu opuścimy grę - dlatego należy kontynuować rozgrywkę do śmierci. Lub do wygranej, oczywiście.

Zobacz też: Fortnite: sezon 5 - wyzwania tygodniowe

Komentarze