Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite wchłonie wszystko. Metallica trafiła do gry Epic Games

„Master of Puppets” jako emotka.

Wydaje się, że do Fortnite może trafić absolutnie wszystko i każdy. Najnowszym dowodem tej tezy jest emotka „Master of Puppets”, jednego z najbardziej rozpoznawalnych utwórów amerykańskich bogów thrash metalu.

W grze nie ma jeszcze skinów Jamesa Hetfielda i reszty grupy, ale „jeszcze” to chyba całkiem odpowiednie słowo. Na razie pozostaje dostępna w sklepie emotka, którą można zobaczyć poniżej. Przemiot kosmetyczny kosztuje w sklepie 500 V-dolców, co przekłada się na ok. 15 zł.

„Master of Puppets” w Fortnite to emotka grupowa, co oznacza, że mogą się do niej dołączyć nawet osoby nieposiadające przedmiotu. Gracz, który ją rozpoczyna, jest odpowiednikiem Hetfielda, stając przy mikrofonie z gitarą. Wtedy mogą dołączać się inne osoby, wcielając się w pozostałych członków zespołu.

Utwór wydano w 1986 roku, więc ma już 36 lat na karku, w co niektórym trudno zapewne uwierzyć. Niedawno „Master of Puppets” przeżyło jednak swoiste odrodzenie i ogromny skok popularności dzięki występie w 4. sezonie „Stranger Things”.

Wkrótce w Fortnite będzie można zagrać jako Geralt, bo wiedźmin dołączył do grywalnych postaci. W 1. sezonie 4. rozdziału dostępny jest też Doom Slayer.

Read this next