Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 ze steelbookiem mocno przeceniona w RTV Euro AGD

149 zł na konsole.

W sieci sklepów RTV Euro AGD trwa promocja na FIFA 20, także w wersji ze steelbookiem. Wersję na PS4 i Xbox One kupimy już za 149 zł. Obniżono też cenę wydania na PC, choć już bez steelbooka.

Poniżej odnośniki do sklepu. Obniżki obowiązują do 8 marca.Największą nowością w FIFA 20 jest Volta Football - tryb ulicznej piłki nożnej, w której gramy na blokowiskach, halach, a nawet dachach. Liczy się dynamika i efektowne sztuczki, które wykonujemy łatwiej niż w standardowym wariancie zabawy.

Oprócz tego zmian doczekały się podstawowe aspekty rozgrywki. Większe znaczenie ma manualne odbieranie piłek, futbolówka otrzymała ulepszoną fizykę, a zawodnicy kierowani przez sztuczną inteligencję wykazują się większą świadomością upływu czasu, przestrzeni na boisku i ustawienia.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze