Skip to main content

Farming Simulator 22 - przyczepy, wozy: sprzęt do transportu

Narzędzia służące do transportowania produktów i plonów, przyczepy i wozy przeładunkowe.

Prędzej czy później podczas rozgrywki w Farming Simulator 22, przyjdzie ci transportować dobra z farmy do punktu sprzedaży - bądź budynku z łańcucha produkcji. Z tej strony dowiesz z jakich narzędzi możesz korzystać.

By móc transportować produkty musisz wpierw zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. W tym celu otwórz sklep i wejdź do zakładki Narzędzia (1). Tutaj znajdziesz dwie grupy produktów:

  • Przyczepy (2) - służą do transportowania wszelkich dóbr, jak zebrane zboża i warzywa, gnojówka czy nawozy;
  • Wozy przeładunkowe (3) - ma to samo zastosowanie co przyczepa, z tą jednak różnicą, że można z jego pomocą przeładowywać zawartość przyczepy do innego zbiornika, bez konieczności korzystania z zewnętrznego narzędzia.

Różnica pomiędzy poszczególnymi modelami - prócz ceny, oczywiście - to pojemność. Im droższa i cięższa przyczepa, tym więcej surowców będzie można zmieścić w środku.

Regularnie zmieniaj przyczepy i wozy przeładunkowe, szczególnie wtedy, gdy wejdziesz w posiadanie większych pól uprawnych. Do zebrania z nich plonów będziesz potrzebował kombajnów o większej pojemności - jeśli nie zaopatrzysz się też w większą przyczepę, czeka cię uciążliwa, kilkukrotna jazda do punktów zrzutu ładunku.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pługi, głębosze: sprzęt do orania

Zobacz także