Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - finanse: kontrola dochodów i wydatków

Koszty zakupu sprzętu, ziemi i najmu pracowników, dochody z upraw i hodowli.

Kontrola wydatków i dochodów to ważny aspekt rozgrywki w Farming Simulator 22. Bez tego bardzo szybko możesz doprowadzić się do bankructwa. Z tej strony dowiesz się jak korzystać z zakładki finanse i co tam znajdziesz.

By sprawdzić stan finansowy twojego gospodarstwa, wejdź do menu gry za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation), a następnie przejdź do zakładki Finanse (1).

Całe okno podzielone jest na miesiące (2), przez co łatwiej będzie ci się zorientować w sytuacji. Na ekranie znajdziesz kilkanaście pozycji. Wartości oznaczone białym kolorem (3) to wszelkie przychody, czerwonym (4) z kolei to wydatki, które uszczuplają konto.

Korzystaj z tego okna często, by sprawdzać, czy któraś część twojego gospodarstwa nie generuje zbyt wielkich kosztów - co w krótkim czasie może pozbawić cię wszystkich środków na dalszy rozwój. W razie konieczności, z tego miejsca możesz też wziąć pożyczkę - co opisujemy na stronie pożyczka: dodatkowe pieniądze.

Następnie: Farming Simulator 22 - stwórz pracę: jak zlecić wykonanie roboty

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pracownicy: jak nająć pracownika

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze